Kinderregenpak | ♻️ hergebruikt materiaal | Misty Rose
Dit product is beschikbaar in de volgende varianten:
Heb je een vraag over dit product?
Ik sta voor je klaar om je te helpen de juiste keuze te maken.
Ik sta voor je klaar om je te helpen de juiste keuze te maken.
Duurzaam kinderregenpak in de super kwaliteit die ik gewend ben van dit Deense Merk. Exclusieve en milieuvriendelijke PU-regenkleding die is gemaakt van gerecycled plastic. Met deze regenkleding draagt u bij aan het verminderen van de vervuiling van lucht, water en land. Gemaakt van gerecyclede plastic flessen.
De regenkleding is van zachte en duurzame kwaliteit. Door de gelaste naden heeft het waterkolom op 10000 mm., en is het pak uiteraard waterdicht. De regenjas heeft een praktische kwaliteitsrits die waterdicht is. Afneembare en praktische capuchon. De jas heeft elastiek bij de polsen, capuchon en taille wat water en lucht buiten houdt. Reflextie op één mouw, been en reflecterend logo op mouw, capuchon en been. Door deze reflextie is uw kind beter zichtbaar in het donker. De regenbroek in maat 70-100 heeft verstelbare elastische bretels en drukknopen aan elke kant. Vanaf maat 110 is de broek zonder bretels maar met taille elastiek.
In de overgangsperiode kan het praktisch zijn om thermo kleding onder de regenkleding te dragen, daar is genoeg ruimte voor. Alle maten hebben verstelbare elastische voetelastiek, die de regenbroek dicht bij de regenlaarzen houdt terwijl je in het water springt. Wil je net als CeLaVi meer aandacht hebben voor de toekomst en het milieu van onze kinderen, dan is deze regenkleding praktisch en milieuvriendelijk.
Deze kleur vind je meer in de collectie, een overzicht in dezelfde kleur, Misty Rose vind je hier.
De maat is de lengte van het kind.
CeLaVi buitenkleding
€49,95